MESAJI

 

“ASIL VARLIĞIMIZ ARKAMIZDA BIRAKTIĞIMIZ İZLERDİR…”

1972 yılında babamız rahmetli Hacı Ali Doğan mobilya sektörüne ilk adımı attığında bugünleri hayal etmemişti şüphesiz. Küçük bir mobilya dükkânının bu denli gelişip artık bir holding haline geliş seyrine baktığımızda sayısız başarı görebiliyorum. Daha dün gibi hatırlıyorum 5, 10, 20, 30. yılımıza girdiğimiz o günleri. 37.yılımıza girmeye hazırlandığımız bu günlerde şüphesiz bu seremonideki yerini alacaktır…

Bugün gelinen noktada gerçekten gurur duyduğumu söyleyebilirim. Doğtaş’ı 37. yıla hep birlikte taşımak çok başka bir duygu ama kesinlikte tesadüf değil. Hiçbir başarının temelinde sadece şans faktörü yatmıyor. Başarıları tesadüflere bağlamak büyük bir yanılgıdır. Sonuç olarak bize emeğimizin boşa gitmediğini 35 yıldır bize güvenen dostlarımız gösteriyor. İnşallah bu güven ve destek ile çok daha iyi yerlere hep birlikte geleceğiz.

Bütün bu sürecin sonunda ise nihai hedefim her zaman ifade ettiğim gibi arkamda kalıcı izler bırakmış olmak. Çünkü iyi biliyorum ki hayatımız sona erdikten sonra hatırlanmanın yegâne yolu budur. Gerek önceki gerekse de yapacağım ekonomik ve sosyal çalışmalarla bunu bir nebzede olsa başarabilirsem kendimi şanslı sayacağım. Bu yolda desteğini esirgemeyen tüm dostlarıma teşekkürlerimi sunarım.